Міжвідомче відділення електрохімічної енергетики НАН України

Контактна інформаціябульвар Академіка Вернадського, 38-А03680, м. Київ-142Телефон/факс: +38 (044) 225-21-27E-mail: ten.rku%40eebm

Міжвідомче відділення електрохімічної енергетики НАН України

Контактна інформаціябульвар Академіка Вернадського, 38-А03680, м. Київ-142Телефон/факс: +38 (044) 225-21-27E-mail: ten.rku%40eebm

Аспірантура

Міжвідомче відділення електрохімічної енергетики НАН України згідно з наказом МОН України від 05.09.2019 р. № 956-л має ліцензії на здійснення освітньої діяльності за третім (освітньо-науковим) рівнем освіти. МВЕЕ НАНУ здійснює підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у галузі знань 10 Природничі науки за спеціальністю 102 «хімія» спеціалізації «фізична хімія.
Підготова докторів філософії здійснюється за освітньо-науковою програмою «Хімія» Національного університету «Києво-Могилянської академії», розробленою згідно з вимогами Закону України «Про вищу освіту» і «Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 266 від 23.03.2016 р.Програма створена у партнерстві з академічними інститутами НАНУ, зокрема за безпосередньої участі директора МВЕЕ НАНУ С.О. Кириллова.
Виконання навчальної програми здійснюється на базі Національного університету «Києво-Могилянської академії», а забезпечення проведення наукових досліджень згідно з індивідуальним планом наукової роботи здійснюється МВЕЕ НАНУ.
Перелік документів, які подаються для вступу до аспірантури:- заява на ім’я директора;- особовий листок з обліку кадрів і 3 фотографії 3×4 см;- список опублікованих наукових праць і винаходів або, за їх відсутності, наукові доповіді (реферати) з обраної наукової спеціальності;- медична довідка про стан здоров’я за формою № 086/о;- копія диплома про закінчення вищого навчального закладу із зазначенням одержаної кваліфікації спеціаліста або магістра (особи, які здобули відповідну освіту за кордоном, - копію нострифікованого диплома);- посвідчення про складання кандидатських іспитів (за наявності);- дослідницька пропозиція, в якій обгрунтовується вибір тематики майбутньої дисертаційної роботи;- копію свідоцтва про присвоєння індивідуального податкового номера.Паспорт та диплом про вищу освіту подаються вступником особисто.Зарахування до аспірантури здійснюється за результатами вступних іспитів зі спеціальності та іноземної мовиДокументи приймаються за адресою: м. Київ, бульвар Вернадського, 38-А, секретар приймальної комісії Орел Володимир Павлович. Телефон 225-21-27, e-mail: .ten.rku%40pv_lero

Одним із основних напрямків діяльності Міжвідомчого відділення електрохімічної енергетики НАН України (далі – Відділення) протягом всіх років його існування була і залишається підготовка висококваліфікованих кадрів через Більшість наукових співробітників Відділення пройшли аспірантську підготовку в МВЕЕ НАН УКраїни. Серед випускників аспірантури співробітники Відділення: доктор хімічних наук Потапенко Г.В. - фахівець з розроблення літій-іонних джерел струму, к.х.н. Потапенко О.В.- фахівець з електрохімічних досліджень хімічних джерел струму та суперконденсаторів, к.х.н. Горобець М.І. - фахівець з фізико-хімії іонних систем, к.х.н. Шматок Ю.В. - фахівець з новітніх електродних матеріалів для сучасних хімічних джерел струму, к.х.н. Сірош В.А. - фахівець з електролітних систем для хімічних джерел струму.
Міжвідомче відділення електрохімічної енергетики НАН України має ліцензію на освітню діяльність у сфері вищої освіти за третім (освітньо-науковим) рівнем, спеціальність 102 Хімія, ліцензований обсяг 1 особа на рік - згідно з наказом МОН України від 23.02.2023 № 56-л. Здійснюється підготовка докторів філософії за спеціалізацією “фізична хімія”. Форма навчання - денна і заочна.
До аспірантури на конкурсних засадах приймаються особи, які здобули вищу освіту освітнього ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста.
Приймання документів – з 3 липня до 4 вересня 2024 року.
Вступні іспити – з 18 вересня до 6 жовтня 2024 року.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників – 12 жовтня 2024 року.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників до аспірантури із зазначенням рекомендованих до зарахування – не пізніше 20 жовтня 2024 року.
Зарахування до аспірантури – 1 листопада 2024 року.
Вступники подають наукову доповідь (реферат) зі спеціальності 102 Хімія і складають такі іспити:
1. Зі спеціальності (в обсязі навчальної програми магістра або спеціаліста).2. З іноземної мови (на вибір) в обсязі навчальної програми для закладів вищої псвіти.
Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, затвердженим Наказом МОН від 06.03.2024 р. №266, для допуску до вступного іспиту з іноземної мови до вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії потрібні результати єдиного фахового вступного випробування (ЄВІ). Умовою допуску до вступного іспиту з іноземної мови є успішне складання ЄВІ в 2023 або 2024 році з оцінкою за тест з іноземної мови не менше ніж 130 балів.
Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ), здійснює приймальна комісія Відділення з 7 до 29 травня (для участі в основній сесії) і з 17 до 21 червня (для участі в додатковій сесії - у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації) за умови особистої присутності вступника/вступниці та/або дистанційно. Основна сесія ЄВІ: 24 червня - 15 липня.
Важливо: вступники, які вже мають міжнародні сертифікати з іноземної мови (TOEFL, IELTS, Cambridge English, TestDaF, DELF, DALF), що підтверджують знання мови на рівні не нижче ніж B2, звільняються від іспиту з іноземної мови. Зазначені сертифікати розглядаються як еквівалент вступного іспиту з іноземної мови на найвищий бал, інформація про міжнародний сертифікат також буде внесена до ЄДЕБО. Такі вступники можуть проходити інші вступні випробування до аспірантури і не складають ЄВІ.
Приймальна комісія здійснює реєстрацію для складання вступних випробувань за умови особистої присутності вступника (особиста реєстрація) та/або дистанційно (дистанційна реєстрація).
Дистанційна реєстрація для участі в ЄВІ можлива лише за умови подання до приймальної комісії разом із комплектом реєстраційних документів анкети-заяви, на яку накладено кваліфікований електронний підпис (КЕП) вступника.
Контактна інформація для здачі вступних іспитів з іноземної мови:Центр наукових досліджень та викладання іноземних мов НАН України:01601, Україна, Київ, вул. Трьохсвятительська, 4 (з 10.00 до 17.00)телефон: +38(044) 278 8971е-mail: ten.rku%40lf-retnechttp://langcenter.kiev.ua/navch_vstup.html
Відділення проводить підготовку фахівців вищої кваліфікації (аспірантура) за спеціальністю 102 Хімія, спеціалізація 02.00.04 - фізична хімія. Навчання в рамках програми аспірантури передбачає тісну співпрацю з науковим керівником на всіх етапах роботи над дисертаційним дослідженням. Вибір наукового керівника проводиться за основними напрямками його наукових досліджень. На цій сторінці наведено список потенційних наукових керівників та їх напрямки досліджень.
П.І.Б. наукового керівника - Область наукового керівництва
Першина Катерина Дмитрівна, доктор хімічних наук, доцент - Гетерогенні редокс перетворення межі розподілу електрод/електролітПотапенко Ганна Валентинівна, доктор хімічних наук - Фізико-хімія хімічних джерел струмуЛіснича Тетяна Василівна, к.х.н., ст. науковий співробітник - Поверхневі явища на межі розподілу електрод/електроліт




Made with